چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
توزیع بیش از دو هزار بسته کمک‌های مومنانه به نیازمندان شهر تهران در ویژه برنامه «نذری سردار»

فرهنگسرای خاوران در آستانه گرامیداشت نخستین سالگرد آسمانی شدن حاج قاسم سلیمانی در قالب توزیع دوهزار بسته کمک‌های مومنانه به شهروندان، با آرمان‌های آن شهید سرافراز تجدید بیعت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه پانزده، فرهنگسرای خاوران با مشارکت کانون جهادی حضرت زینب سلام الله علیه و با هدف گرامیداشت نخستین سالگرد آسمانی شدن سردار دل‌ها  و تاکید بر روحیه ی جهادی و مردمی بودن این شهید سرافراز ویژه برنامه «نذری سردار» را برگزار می‌کند.

در این برنامه که روز پنج‌شنبه یازدهم دی ماه ساعت 11 در محوطه باز فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود همراه با  برگزاری مراسم مداحی و اجرای تواشیح، کمک‌های مومنانه مردم شریف تهران بسته بندی و آماده توزیع بین نیازمندان می‌گردد. 

همچنین کاربرگ نقاشی «قهرمان من» در بسته‌های  کمک مومنانه در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد تا دل نوشته و خاطرات مربوط به دیدار یا مراسم شهادت ایشان را در قالب نقاشی ترسیم کنند که در انتها پس از داوری بهترین‌ها در قالب کتاب منتشر می گردد.

فرهنگسرای خاوران آماده است تا همگام با آرمانهای شهید حاج قاسم در روز برنامه، کمک های مومنانه و نذورات مردم شریف تهران را بصورت نقدی و غیر نقدی به دست هموطنان نیازمند برساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها