دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
مسابقه متن‌خوانی رمان «بینوایان» برگزار می‌شود

مسابقه متن‌خوانی رمان «بینوایان» نوشته ویکتور هوگو به‌زودی توسط جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل  مسابقه متن‌خوانی رمان «بینوایان» نوشته ویکتور هوگو نویسنده فرانسوی به‌زودی توسط معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

براساس آئین‌نامه و ضوابط تعیین‌شده، این‌مسابقه به‌صورت فردی برگزار می‌شود و هر نفر مجاز به ارسال یک اثر است، اثر ارسالی باید در قالب فرمت MP۳ باشد. اثر هر فرد همچنین باید در مدت ۲ تا ۳ دقیقه تنظیم شده باشد و شرکت‌کنندگان می‌توانند در تولید اثر صوتی خود از افکت‌های صوتی استفاده کنند.
 
متن انتخاب‌شده باید بخشی از کتاب «بینوایان» معرفی شده در مسابقه کتابخوانی هشت بهشت از انتشارات امیر‌کبیر باشد که نسخه الکترونیکی آن قابل دسترسی است. شرکت‌کنندگان در مسابقه متن‌خوانی باید به همراه آثار ارسالی خود بخش انتخاب شده از این کتاب را ذکر کنند.
 
براساس ضوابط تعیین‌شده برای این‌ مسابقه، آثار ارسالی پس از داوری برای استفاده عموم بر روی پایگاه اینترنتی BookRC.ir  قرار خواهد گرفت و یا در صفحه اینستاگرام  با ذکر نام صاحب اثر از آن استفاده خواهد شد و همه آثاری که شرایط عمومی را رعایت کرده‌باشند در قرعه‌کشی اثر برگزیده شرکت خواهند کرد.
 
شرکت در این‌مسابقه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
 
انتخاب متن ارزشمند حاوی پیام از کتاب بینوایان و رعایت اصول اولیه متن‌خوانی از شرایط عمومی این‌مسابقه است. مهلت ارسال آثار به‌نشانی farhangijut@chmail.ir تا سی‌ام شهریور تعیین شده‌است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی BookRC.ir  مراجعه کنند.
 
سومین آزمون مسابقه دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت با موضوع کتاب بینوایان ۲۸ شهریور‌ماه برای دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران و البرز به دو صورت فردی و گروهی برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سادات ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
    دیگران آیند و از قند پارسی خورند تا که شیرینی کامشان درسخن بیشترگردد ماخودازملاس دیگران میخوریم تا ازحلاوت سخنمان کاسته شود باوجود صدها کتاب ومتون غنی درادبیات گذشته و معاصراین کهن بوم میرویم سراغ متون کشورهای دیگر آنهم ازنوع ترجمه و نه اصل کتاب که اگرچنین بود حداقل دلخوش بودیم که با زیروزبر زبان دیگری آشنامیشویم وصد افسوس که متولی این امرنهادی علمی و انقلابی است بنام جهاددانشگاهی ترسم ای اعرابی هرگز نرسی کعبه این ره که تو میروی به ترکستان است یا حق

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها