دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی منوط به موافقت ستاد مقابله با کرونا

نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی که طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است ۲۰ تا ۲۳ خرداد برگزار شود، در صورت موافقت ستاد مقابله با کرونا در همین تاریخ برگزار می‌شود.

جلال ذکایی رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: با توجه به تعطیلی‌های اخیر نمایشگاه‌های مختلف، بحث تعطیلی نمایشگاه چاپ دیجیتال هم مطرح شده است که در این زمینه منتظر تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم.

وی افزود: برای این دوره از نمایشگاه، ثبت‌نام‌ها از سال گذشته آغاز شد و شرکت‌های مختلفی برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.

ذکایی با بیان اینکه حضور استارتاپ‌های چاپی از ویژگی‌های بارز نمایشگاه نهم خواهد بود که برای نخستین‌بار به اجرا درمی‌آید، گفت: برنامه‌های متنوعی برای این نمایشگاه پیش‌بینی کرده‌ایم و امیدواریم با بهبود شرایط بیماری کرونا بتوانیم آن‌ها را اجرایی کنیم.وی تاکید کرد: این دوره از نمایشگاه در فضایی بالغ بر 3040 مترمربع در فضای نمایشگاهی هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

به گفته ذکایی، شنیده شده است ستاد مقابله با کرونا برای برپایی نمایشگاه‌های کوچک که جمعیت کمی در آن حضور دارند، پروتکل‌هایی در نظر گرفته است که برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال نیز در همین رسته است و با رعایت این موارد، امکان‌پذیر خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها