یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
رونمایی از دو کتاب فرهاد حسن‌زاده و فریده فرجام در کانون

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با آیین نکوداشت فرهاد حسن‌زاده نامزد نهایی دریافت جایزه هانس کریستین اندرسن ۲۰۲۰، از دو کتاب جدید خود رونمایی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «موش سر به هوا» نوشته فرهاد حسن‌زاده و تصویرگری علی خدایی و «پرنده‌ها و آسمان» نوشته فریده فرجام و تصویرگری محمدعلی بنی‌اسدی، عنوان دو کتابی است که ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ رونمایی می‌شود.

«پرنده‌ها و آسمان» عنوان کتاب جدید فریده فرجام نویسنده «میهمان‌های ناخوانده» - اولین کتاب کانون که در سال ۱۳۴۵ منتشر شده بود - است که رونمایی خواهد شد.

از این نویسنده باسابقه در سال‌های گذشته کتاب‌های «گل و بلور و خورشید» با تصویرگری نیکزاد نجومی و «عمو نوروز» با تصویرگری فرشید مثقالی نیز در کانون منتشر شده بود.

بر اساس این خبر، کانون پیش‌تر از فرهاد حسن‌زاده نیز  ۱۲ عنوان کتاب همچون هستی، زیبا صدایم کن، قصه‌های کوتی کوتی و... منتشر کرده است.

در این مراسم که با حضور فاضل نظری مدیرعامل کانون برگزار می‌شود، شکوه‌ حاج‌نصرالله عضو شورای مدیریت ادبیات کودک به عنوان نماینده شورای کتاب کودک، روح‌الله کاظمی‌زاده مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون و تعدادی از نویسندگان و تصویرگران آثار کانون سخن خواهند گفت.

این آیین با حضور گرم مشتاقان کتاب و چهره‌های آشنای ادبیات کودک و نوجوان روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن، ساعت ۱۵ در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها