چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
اعلام نتایج داوری مقالات دومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران

دبیرخانه همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران، نتایج بررسی چکیده‌ مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش «مطالعات فیلم کوتاه تهران» را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه همایش «مطالعات فیلم کوتاه تهران» از بررسی ۷۶ چکیده مقاله دریافتی و پذیرش ۳۰ چکیده مرتبط با محورهای همایش خبر داد.
 
این دبیرخانه ضمن قدردانی از مشارکت پژوهشگران ارجمند، عناوین چکیده مقالات و اسامی برگزیدگان نهایی این رویداد را به شرح زیر معرفی کرد:
 

بر پایه این گزارش، پژوهشگرانی که چکیده‌ مقالات آن‌ها در این مرحله برگزیده شده است، تا تاریخ ۹۸/۱۰/۳۰ فرصت دارند تا متن کامل مقاله خود را حداکثر در ۲۰ صفحه (۶۵۰۰ کلمه) و بر اساس شیوه‌نامه نگارش مقالات ارائه شده در وب‌سایت انجمن سینمای جوانان ایران آماده و ارسال نمایند.
 
گفتنی است، مهلت ارسال متن کامل مقالات ۹۸/۱۰/۳۰ و اعلام برآیند پذیرش مقالات ۹۸/۱۱/۳۰ خواهد بود.
 
همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و دفتر توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی کشور، دوشنبه دوازدهم اسفندماه ۹۸برگزار خواهد شد.
 
محور اصلی همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران روایت در فیلم کوتاه است و مقالات راه‌یافته ذیل عناوین: ساختارشناسی روایت در فیلم کوتاه، روایت‌شناسی نئوفرمالیستی در فیلم کوتاه، اقتباس در فیلم کوتاه، روایت‌شناسی پساساختگرا و فیلم کوتاه، پژوهش برای فیلم کوتاه و روایت‌شناسی در فیلم کوتاه تجربی؛ پس از داوری نهایی، برای ارائه در صحن همایش یا انتشار در کتاب «مطالعات فیلم کوتاه» اعلام خواهد شد.
 
لازم به ذکر است، دبیرخانه دائمی همایش در تهران، خیابان گاندی، کوچه نوزدهم، شماره بیست، انجمن سینمای جوانان ایران، واقع شده است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های۸۶۰۸۷۶۰۳ و ایمیل tisfconf@gmail.com در ارتباط باشند و یا به وب‌سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir مراجعه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها