یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی فراخوان داد

نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و با همکاری موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و متخصصان کتاب استان برای خلق آثار مکتوب جدید و تقویت شاخص کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

در این فراخوان، از پدیدآورندگان، مترجمان و ناشران دعوت شده تا کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.

بر اساس اعلام، آثار ارسالی به این جایزه باید برای نخستین بار در سال ۱۳۹۷ و در بازه زمانی اول فروردین ماه تا ۲۹ اسفند منتشر شده باشند. همچنین، آثار ارسالی نباید کمک درسی و افست باشند.

آثار ارسالی به دبیرخانه نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی باید دارای برگه اعلام وصول باشند و باید در دو نسخه به دبیرخانه کتاب سال تحویل داده شود. آثار دریافت شده بازگردانده نخواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی ۵ شهریورماه سال جاری است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه به نشانی تبریز، نرسیده به چهار راه آبرسانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، اداره امور فرهنگی، دبیرخانه جایزه کتاب سال استانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۵۷۸۴۰ تماس بگیرند.

برگزیدگان این جایزه در آئین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه کتاب تبریز معرفی و تجلیل خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها