سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
کاغذ به مرز ۵۰۵ هزار تومان رسید

به دنبال نوسانات بهای کاغذ در ماه‌های اخیر هر بند کاغذ تحریر ۷۰ گرمی چهار و نیم‌ورقی امروز در بازار به قیمت ۵۰۵ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،  در حالی امروز (سه‌شنبه چهارم تیر) قیمت کاغذ تحریر ۷۰ گرمی چهار و نیم ورقی با پنج هزار تومان افزایش نسبت به هفته گذشته به قیمت ۵۰۵ هزار تومان فروخته می‌شود که قیمت این کاغذ هفته گذشته (سه‌شنبه 28 خرداد) به بهای 500 هزار تومان فروخته می‌شد.
 
هر بند کاغذ تحریر 70 گرمی سه ورقی نیز با ۲۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته به قیمت ۳۸۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود، در حالی که این کاغذ در هفته گذشته  ۳۶۰ هزار تومان قیمت داشت.
 
اما قیمت مقوا که روند کاهش قیمت آن از دو هفته قبل آغاز شده است، همچنان ادامه دارد. امروز در بازار هر کیلو مقوای گلاسه حدود ۲۲ هزار تومان، هر کیلو مقوای پشت‌طوسی به قیمت ۲۰ هزار تومان و هر کیلو مقوای ایندربرد نیز به قیمت ۲۱ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.  
 
همچنین هر بند کاغذ تحریر ۸۰ گرمی بدون تغییر در گراماژ چهار و نیم‌ورقی نیز ۶۴۰ هزار تومان و هر بند کاغذ تحریر سه ورقی آن ۵۳۵ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار ایبنا، کمبود این کالا در بازار کاغذ و بنگاه‌های فروش یکی از دلایل عمده افزایش قیمت این کالا در هفته‌های اخیر به شمار می‌آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها