جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
روستاهای دوستدار کتاب خوزستان به نمایشگاه تهران می‌آیند

روستاهای «باصدی» و «مربچه» از توابع شهرستان رامهرمز خوزستان که عنوان روستای دوستدار کتاب کشور را یدک می‌کشد، نهم و دهم اردیبهشت ماه در غرفه روستاهای دوستدار کتاب کشور حضور خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان این مطلب گفت: روستای باصدی در چند دوره به عنوان روستای برگزیده دوستدار کتاب معرفی شد و روستای مربچه هم کاندیدای دو دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب کشور، بوده است.

مرتضی جمشیدی با اشاره به برنامه‌های این و روستاها در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران افزود: این روستاها طرح‌ها و برنامه‌هایی را که به دبیرخانه جشنواره عشایر و دوستدار کتاب ارسال کرده بودند، در قالب یک کتابچه و نیز فعالیت‌های کتابخوانی روستاها را به صورت گزارش مصور در معرض دید علاقه مندان قرار می‌دهند.

وی اضافه کرد: نمایش آثار صنایع دستی و سوغات شهرستان رامهرمز، اجرای شاهنامه‌خوانی توسط آذین طلاوری نفر برگزیده جشنواره خوارزمی، اجرای موسیقی هنرمند رحمانی فرد از این شهرستان طی دو روز از دیگر برنامه‌های این روستاها در نمایشگاه کتاب تهران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها