یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
نشست «زیست مؤمنانه در جهان امروز از نگاه امام موسی صدر»

نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» از سلسله نشست‌های همایش «بررسی و بازخوانی آراء و اندیشه‌های امام موسی صدر» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» از سلسله نشست‌های همایش «بررسی و بازخوانی آراء و اندیشه های امام موسی صدر» به همت کانون اندیشه جوان و با همکاری‌ موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر و انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این نشست که روز چهارشنبه ۲۱ آذرماه ساعت ۱۴:۳۰ در سالن آمفی تئاتر دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، حسن محدثی و حجت‌الاسلام محمدرضا زائری به بررسی این موضوع خواهند پرداخت.

حسن محدثی، جامعه شناس و استادیار دانشگاه آزاد اسلامی است. وی مدیر جامعه شناسی دین، در انجمن جامعه شناسی ایران است که دارای پژوهش‌های بسیاری در حوزه جامعه شناسی دین و معرفت است.

حجت‌الاسلام زائری، دارای دکترای علوم ادیان از دانشگاه قدیس یوسف بیروت و تحصیلات عالی حوزوی است. وی استاد دانشگاه و حوزه علمیه و مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه خیمه است. از وی کتاب­‌ها و مقالات متعددی در حوزه‌های مختلف بخصوص حجاب منتشر شده است.

کانون اندیشه جوان از همه علاقه‌مندان برای حضور در این نشست دعوت به عمل می‌آورد. نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» روز چهارشنبه ۲۱ آذرماه ، ساعت 14 و 30 دقیقه در تالار آمفی تئاتر دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها