یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی امضا شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران صبح امروز با حضور اشرف بروجردی و حسینعلی قبادی، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و پژوهشگاه علوم‌انسانی و مطالعات فرهنگی امضا شد.
 
اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در این نشست گفت: از توجه ویژه شما به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تشکر می‌کنم، شما از دلسوختگان توسعه مبانی علمی هستید.
 
وی افزود: از اینکه تعاملات بیشتری میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و پژوهشگاه شکل بگیرد خوشحالیم و مطمئن صاحبان علم و معرفت نیز از این موضوع منتفع می‌شوند.
 
حسینعلی قبادی، رئیس پژوهشگاه علوم‌انسانی و مطالعات فرهنگی نیز طی سخنانی و با تبریک سال نو اظهار کرد: حضور دکتر بروجردی را در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مغتنم شمرده و از اینکه در تحقق مفاد این تفاهم‌نامه کوشش کنیم، مفتخر خواهیم بود.
 
وی ادامه داد: ایشان از سرمایه‎های بزرگ پژوهشگاه و جامعه هستند و امیدواریم در دوره مدیریتی ایشان سازمان اسناد و کتابخانه ملی به سمت بالندگی و شکوفایی هرچه بیشتر پیش رود.
 
قبادی با بیان اینکه تمام کشور از خدمات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران استفاده کرده و از آن منتفع می‎شوند خاطرنشان کرد: یقینا با حضور معاونین و مدیران با تجربه، با کفایت و متخصص در این سازمان و با همکاری یکدیگر، مسیر توسعه و شکوفایی در عرصه‌‎های علمی و پژوهشی بیش از گذشته هموار شوند.
 
 در این نشست به رسم یادبود و به مناسبت هشتادمین سال تاسیس کتابخانه ملی ایران هدیه‌ای از سوی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به مدیریت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اهدا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها