دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
آخرین فرصت ناشران برای بهره‌مندی از تسهیلات کارگروه خرید کتاب

ناشرانی که نام آن‌ها در فهرست ارسالی به کارگروه انتخاب و خرید کتاب قرار ندارد، می‌توانند با مراجعه به غرفه این کارگروه نسبت به بهره‌مندی از تسهیلات در نمایشگاه کتاب تهران اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به اینکه برخی از ناشران خصوصی نسبت به ثبت نام و پرداخت وجه اجاره‌بهای غرفه خود اقدام کرده‌اند اما نام آن‌ها در فهرست ارسالی به کارگروه انتخاب و خرید کتاب قرار ندارد،

این کارگروه به منظور بهره‌مندی این گروه از ناشران مهلتی را جهت معرفی مقررکرده است.

بر این اساس، این گروه از ناشران می‌توانند از امروز دوشنبه (17 اردیبهشت‌ماه 97) تا روز چهارشنبه (19 اردیبهشت‌ماه 97) به‌عنوان آخرین مهلت به کارگروه انتخاب و خرید کتاب سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران مراجعه کنند.

ناشران مزبور می‌توانند با مراجعه به دفتر گروه انتخاب و خرید کتاب مستقر در طبقه فوقانی شبستان (ضلع شمالی، روبروی راهروی ۲۲-۲۱ ) از ساعت 30: 10 تا 13 و تحویل فیش پرداختی اجاره‌بها از این فرصت بهره‌مند شوند.

مطابق اعلام این کارگروه، بدیهی است پس از بازه زمانی یاد شده این گروه در قبال درخواست خرید مسئولیتی نخواهد داشت.

سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها