جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
ماجرای طلبه ای که بین سنت و مدرنیته پیوند ایجاد می کند

کتاب «کمیک استریپ‌های شهاب» نوشته علی آرمین و برگزیده جشنواره خاطره و داستان اشراق از سوی انتشارات کتاب جمکران منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «کمیک استریپ‌های شهاب» از جمله آثار علی آرمین است که از سوی انتشارات کتاب جمکران منتشر شده و برگزیده جشنواره خاطره و داستان اشراق است.
 
علی آرمین در گفت‌وگو با ایبنا درباره کتاب «کمیک استریپ‌های شهاب» توضیح داد: شخصیت اصلی این رمان، جوانی به نام شهاب است. او طلبه‌ای است که در نقاشی استعداد فوق‌العاده‌ای دارد. اما دارای خانواده‌ای به هم ریخته است و گاهی لکنت زبان آزارش می‌دهد. این مشکلات باعث می‌شود نتواند سخنرانی کند و حتی نتواند عشق خود به دختر همسایه‌شان را ابراز کند. تا این‌که پی می‌برد قرار است برای لیلا خواستگار بیاید.
 
این نویسنده درباره هدفش از نوشتن این اثر نیز گفت: این رمان، سرگذشت تلاش و پشتکار طلبه‌ای جوان و دارای نقاط ضعف متعدد است که در نهایت با هوشیاری متوجه می‌شود باید از کدام راه برود تا موفق شود. او بین سنت و مدرنیته پیوند می‌زند و در نهایت طلبه‌ای موفق و هنرمند شده و معروف می‌شود.
 
وی افزود: این داستان بر این نکته تاکید دارد که اگر بعضی درها به روی ما بسته شد، نباید ناامید شویم، بلکه باید مطمئن باشیم که درهای دیگری نیز وجود دارد که باید با امید به خدا و زیرکی و تلاش، درِ موفقیت خود را بیابیم.
 
آرمین، رمان دیگری هم با عنوان «به نام یونس» نوشته است، که به زودی منتشر خواهد شد.


 
انتشارات کتاب جمکران، رمان «کمیک استریپ‌های شهاب» را با شمارگان هزار نسخه و قیمت 65 هزار ریال منتشر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها