یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
پردیس کتاب مشهد و کتاب محام اهواز در صدر پرفروش‌ها

فهرست پرفروش‌ترین کتابفروشی‌های طرح پاییزه کتاب در 10 روز نخست اجرا اعلام شد، پردیس کتاب مشهد، فروشگاه کتاب محام اهواز و شهرکتاب رشت در صدر این فهرست قرار دارند.

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با گذشت 10 روز از اجرای طرح پاییزه کتاب در کتابفروشی‌های سراسر کشور 20 کتابفروشی پرفروش و برگزیده طرح طبق آمار خانه‌کتاب مشخص شدند.

در این فهرست پردیس کتاب مشهد با 3هزار و 214 خریدار، فروشگاه کتاب محام در اهواز با یکهزار و 719 خریدار، شهر کتاب رشت با یکهزار و 712 خریدار، شهر کتاب مرکزی تهران با یکهزار و 662 خریدار و شهر کتاب ساری با یکهزار و 610 خریدار رتبه‌های اول تا پنجم این فهرست را به خود اختصاص داده‌اند.
 
همچنین کتابفروشی‌های رشد (شعبه نادری) در اهواز، شهر کتاب یزد، ترنجستان سروش در تهران، گوتنبرگ در تهران و رشد در اهواز رتبه‌های ششم تا دهم این فهرست را از‌ آن خود کرده‌اند.
 
براساس این گزارش کتابفروشی‌های نشر ثالث در تهران، کتاب مرکزی فدک یزد، شهرکتاب هفت‌حوض تهران، انتشارات جنگل در تهران، دهکده کتاب در اراک، کتاب معراج در دزفول، ماهان کتاب در کرمان، کتاب آبان در مشهد، نشر چشمه در تهران و شهرکتاب تبریز نیز رتبه‌های یازدهم تا بیستم این فهرست را کسب کرده‌اند.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سلطان پناه ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
    با سلام و احترام. بنده مولف ناشر هستم. چگونه می توانم کتابم را در سایت شما به فروش برسانم. با تشکر. سلطان پناه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها