یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
مهلت ارسال آثار به دهمین دوره جایزه ادبی جلال تمدید شد

نویسندگان و ناشرانی که موفق به ارسال اثر به دهمین دوره جایزه ادبی جلال نشده‌اند، یک هفته فرصت دارند تا دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه جایزه جلال ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با توجه به درخواست ناشران و نویسندگانی که موفق به ارسال آثار خود به دبیرخانه دهمین دوره جایزه جلال آل‌احمد نشده‌‌ بودند، خبرگزاری ایبنا پیگیر این موضوع شد. در پیگیری‌های انجام شده، مسئولان بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان فرصتی یک هفته‌ای ایجاد کردند تا افرادی که موفق به ارسال اثر نشده بودند، بتوانند در این جایزه ادبی حضور داشته باشند.

در فراخوان این جایزه آماده بود: دهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌احمد که همه ساله در ایام زادروز این نویسنده نامدار ایرانی برگزار می‌شود، از نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران دعوت کرد تا دو نسخه از آثار خود را تا پایان شهریور و در چهار گروه داستان بلند و رمان، مجموعه داستان کوتاه، نقد ادبی و مستندنگاری به این دبیرخانه بفرستند.

براساس این گزارش، فقط کتاب‌هایی که برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۵ منتشر شده باشند، کتاب‌هایی که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در داخل کشور به چاپ رسیده باشند و در یکی از چهار گروه بالا قرار گیرند، امکان حضور در بخش رقابت و داوری جایزه جلال را خواهند داشت.

دبیرخانه دهمین دوره جایزه جلال آل‌احمد در نشانی تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی (پنجم)، پلاک ۶، بنیاد شعر و ادبیات داستانی با کدپستی ۱۵۸۵۶۳۴۹۷۱ آماده دریافت آثار است. این دبیرخانه، همچنین با تلفن ۸۸۳۱۸۶۴۶-۰۲۱  داخلی ۳۰۳ پاسخگوی سئوالات نویسندگان و ناشران خواهد بود. دارندگان آثار می‌توانند اطلاعات مربوط به دهمین دوره جایزه جلال آل‌احمد را با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.adabiatirani.com به دست آورند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها