سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
قدردانی از پیشکسوتان چاپ استان مازندران

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از برگزاری جشنواره صنعت چاپ و تقدیر از پیشکسوتان و کارآفرینان این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، احد جاودانی، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با اشاره به برگزاری جشن روز صنعت چاپ در این استان اظهار کرد: یازدهم شهریورماه جشن ملی صنعت چاپ در این استان برگزار و از دو تن از پیشکسوتان این استان تقدیر خواهد شد.  
 
وی ادامه داد: برای این روز دو برنامه در نظر گرفته شده است؛ پیش از ظهر، فعالان چاپی استان دیداری با استاندار خواهند داشت. در این نشست، اهالی صنف چاپ درباره مشکل‌های خود به گفت‌و‌گو خواهند پرداخت. عصر همان روز نیز برنامه تقدیر از پیشکسوتان با حضور استاندار و دیگر مسئولان شهری در سالن همایش‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
 
جاودانی از برگزاری کارگاه آموزشی در حاشیه جشن روز صنعت چاپ خبر داد و گفت: در کنار برگزاری مراسم و تقدیر از پیشکسوتان، کارگاه آموزشی نیز برای چاپخانه‌داران برگزار خواهد شد. همزمان با تقدیر از پیشکسوتان صنعت چاپ، یکی از کارآفرینان استان نیز در این مراسم تقدیر می‌شود.
 
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران درباره تعداد چاپخانه‌ها در استان، عنوان کرد: بیش از 500 واحد چاپی در استان به فعالیت می‌پردازند و نزدیک به پنج هزار نفر نیز در حوزه چاپ اشتغال دارند.
 
همزمان با برگزاری هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ، جشن روز ملی صنعت چاپ در ٣٠ استان کشور برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها