شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
زندگی آسان است، نگران نباش

رمان «زندگی آسان است، نگران نباش» اثر نویسنده جوان فرانسوی «آنیس مارتن لوگان» با ترجمه «ابوالفضل الله‌دادی» از سوی انتشارات به‌نگار منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، رمان «زندگی آسان است، نگران نباش» اثر نویسنده فرانسوی «آنیس مارتن لوگان» با ترجمه «ابوالفضل الله‌دادی» توسط انتشارات به‌نگار منتشر و هم‌زمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران راهی بازار کتاب شد.

این رمان برای شناخت مخاطب‌های  ایرانی از ادبیات امروز فرانسه و مواجهه با داستانی پرکشش و گیرا، اثری جذاب و خواندنی است.

«آنیس مارتن لوگان» متولد 1979 «سن‌ملو» نویسنده تقریبا جوان و تازه‌کار فرانسوی است که رمان‌هایش در کشورش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. مترجم این رمان نیزبسیار امیدوار است که متناسب با نوع نوشتار و جذابیت‌های سبکی، این اثر بتواند با مخاطبان فارسی هم ارتباط گسترده‌ای بگیرد.

از این مترجم پیش از این کتاب‌های «ژان‌ژنه و معماری خلا» از سوی نشر نی و «برای این لحظه متشکرم» انتشارات به‌نگار منتشر شده است. الله‌دادی از آن دسته مترجمانی است که ضمن برگردان اثر از زبان اصلی، خود دانش‌آموخته زبان فرانسه است. این کتاب «مارتن لوگان » را می‌توان به منظور آشنایی با ادبیات داستانی امروز فرانسه و همچنین رویارویی با داستانی پرکشش و خوشخوان مطالعه کرد.

رمان «زندگی آسان است، نگران نباش» در 295 صفحه، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 20هزار تومان از سوی انتشارات به‌نگار منتشر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها