یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
رئیس نمایشگاه کتاب از سالن ناشران عمومی بازدید کرد

رئیس سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در پنجمین روز از این رخداد فرهنگی با حضور در سالن ناشران عمومی از غرفه‌های گوناگون دیدار و وضعیت ناشران و مشکلات آن‌ها را بررسی کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد امور رسانه و خبری سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید عباس صالحی؛ رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز یکشنبه(17 اردیبهشت ماه) از سالن ناشران عمومی بازدید کرد.

وی در این دیدار از غرفه‌های انتشارات تیسا، ترانه، تراوا، تک درخت، تمدن ایرانی، تیمشه، پدافند هوایی قرارگاه خاتم الانبیا، قومس، فرهنگ اسلامی، مرکز نشر‌ هاجر، نشر قطره، نگاه، نیلوفر، دارالحدیث، غرفه مشترک انتشارات ساناز و ساینا، آوای قرآن، هیرمند، شاهد، چشمه، نوید شیراز دیدن کرد و با مسئولان غرفه‌ها به گفتگو پرداخت.
 
در این دیدار مسوول یکی از غرفه‌ها از کپی غیر قانونی برخی از کتاب‌های این انتشارات از سوی برخی سودجویان و عرضه آن در نمایشگاه را به اطلاع وی رساند که صالحی همانجا دستور پیگیری سریع موضوع و بررسی آن در هیات رسیدگی به تخلفات را داد.   
 
همچنین مدیر مسئولان برخی نشرها نیز با اشاره به استقبال خوب از آثارشان در نمایشگاه عنوان کردند که در این دوره از نمایشگاه فروش خوبی داشته‌اند و علی رغم پیش بینی آنها در مورد تاثیر منفی فاصله نمایشگاه تا شهر و مناظره‌های انتخابی بر میزان بازدید، امسال بازدید علاقمندان به کتاب از این غرفه‌ها بیشتر شده است.
 
سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها