دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
برگزاری نشست «معرفت‌شناسی دینی» در حسینیه ارشاد

نشست تخصصی «معرفت‌شناسی دینی» یکشنبه 26 دی‌ماه با حضور پروفسور همایون همتی در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سلسه نشست‌های آفاق اندیشه با سخنرانی پروفسور همایون همتی، زمستان 1395 در حسینیه ارشاد برگزار می‌شود. این نشست‌ها دو بار در ماه و در روزهای یکشنبه از ساعت 16 تا 18 خواهد بود و در دومین نشست در روز یکشنبه 26 دی‌ماه، موضوع «معرفت‌شناسی دینی» مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
 
پروفسور همایون همتی از سال 1360 تاکنون، در کنار تحصیل و تحقیق و تدریس و پذیرش مسئولیت‌های مختلف و شرکت در مجامع علمی ایران و جهان، در فرصتی 23 ساله، بیش از 200 مقاله علمی و 60 اثر پژوهشی اعم از تألیف و ترجمه، به جامعه علمی کشور تقدیم کرده که از آن‌جمله می‌توان به «نقدی بر تئوری بازتابی شناخت»، «علم و ادراک یا تئوری شناخت در فلسفه اسلامی»، «ولایت تکوینی»، «فتنه وهابیت»، «نقد و بررسی آیین وهابیت» و «دین شناسی تطبیقی و عرفان» اشاره کرد.

نشست «معرفت‌شناسی دینی» از ساعت 16 تا 18 روز یکشنبه 26 دی‌ماه در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد واقع در خیابان شریعتی برگزار خواهد شد. حضورعموم علاقه‌مندان و اعضای کتابخانه در این نشست آزاد است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها