دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
مجموعه اولین کتاب‌های من منتشر شد

مجموعه‌های «اولین کتاب من؛ دو ساله‌ها» و «کتاب سه سالگی من» نوشته امیرهوشنگ اقبال‌پور برای کودکان دو و سه‌ ساله منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مجموعه‌ سه جلدی «اولین کتاب من؛ 2 ساله‌ها»، مجموعه سه جلدی «کتاب سه سالگی من» و مجموعه سه جلدی «اولین کتاب من؛ 2 و 3 ساله‌ها» نوشته امیرهوشنگ اقبال‌پور به تازگی از سوی انتشارات آبرنگ برای کودکان دو و سه‌ ساله منتشر شده است.
 
عناوین مجموعه سه جلدی «اولین کتاب من؛ 2 ساله‌ها» عبارتند از «این چیه»، «حیوانات» و «میوه‌ها سبزی‌ها» که به کودکان در فراگیری شناخت مفاهیم، محیط اطراف و رنگ‌ها کمک می‌کند.
 
عناوین مجموعه سه جلدی «کتاب سه سالگی من» نیز عبارتند از «دنیای رنگی»، «همه جا شکل» و «شمارش در پارک» که مفاهیم مختلفی مانند رنگ‌ها، اعداد و اشکال را به کودکان می‌آموزد. این مجموعه با شمارگان پنج هزار نسخه و قیمت 75 هزار ریال منتشر شده است.
 
 
مجموعه سه جلدی «اولین کتاب من؛ 2 و 3 ساله‌ها» نیز شامل عناوینی مانند «شکل‌ها»، «شمردن» و «رنگ‌ها» است.

در بخشی از مقدمه این کتاب می‌خوانیم: «دوران طلایی از نظر یادگیری و رشد و تکامل تکوینی هر فرد مربوط به زمان خردسالی یعنی قبل از سن سه سال است، که بر اساس نظرات روانشناسان نحوه آموزش و پرورش در این سن بسیار حائز اهمیت است. کودکان دردوران خردسالی با بازی‌های کودکانه ضمن تجربه اوقات مفرح و شاد به طور غیرمستقیم با دنیای شگفت‌انگیز پیرامون خود آشنا می‌شوند و این امر باعث رشد قوه تفکر و تخیل آنها است.»
 
این مجموعه‌ها با شمارگان پنج هزار نسخه و قیمت 75 هزار ریال برای هر جلد از سوی انتشارات آبرنگ منتشر شده است.
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها