پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵
داوری آثار رسیده به جشنواره مروجان کتابخوانی نهایی شد

سومین دوره «جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی» نتایج بررسی آثار رسیده به این جشنواره را از میان ۷۶۰ اثر مشخص کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، جشنواره مروجان کتابخوانی، امسال در گام سوم با عنوان «سومین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی» با مسئولیت انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران (به عنوان نهادی غیردولتی) در هفته کتاب برگزار می‌شود.
 
محسن حاجی‌زین‌العابدینی، دبیر سومین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی گفت: در این دوره از جشنواره ۷۶۰ اثر به دبیرخانه فرستاده شد.

وی با بیان اینکه آثار رسیده به این جشنواره از تنوع بسیار بالایی برخوردار است، افزود: در جشنواره امسال تیم داوری، از تشکل‌های فعال در حوزه کتاب و مطالعه تشکیل شد، و هسته داوری از سال گذشته تغییر نکرد.

حاجی‌زین‌العابدینی گفت: تعداد داوران جشنواره امسال به دلیل استقبال و گسترش جشنواره در بخش‌های مختلف افزایش پیدا کرد؛ به طوری که در بخش «نشان استمرار»، ویژه برگزیدگان سال پیش، و در حوزه «مروجان الکترونیکی کتاب»، داوران مخصوص و متخصص این حوزه‌ها حضور داشتند.

هیات داوری این جشنواره را بلقیس سلیمانی، مجید رهبانی، محمود برآبادی، سیدکاظم حافظیان رضوی، علی اصغر سیدآبادی، ابراهیم حیدری و محسن حاجی‌زین‌العابدینی تشکیل دادند.

جدول نتایج نهایی داوری آثار رسیده به جشنواره مروجان کتاب‌خوانی، به تفکیک نوع آثار به شرح زیر است:


از برگزیدگان این دوره، در هفته کتاب و روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۵ در «جشنواره مروجان کتاب‌خوانی» تقدیر به عمل می‌آید.

بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ آبان ماه تا یکم آذر ۱۳۹۵ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها