سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
اعلام فراخوان شانزدهمین دوره جشنواره پایان‌نامه دانشجویی/ انتشار برترین‌ها در قالب کتاب

سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با هدف ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت‌های علمی ـ پژوهشی و استعدادهای برتر دانشجویی، شانزدهمین دوره جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به‌نقل از پایگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، جشنواره پایان‌نامه‌های دانشجویی  به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در سه بخش اصلی، جنبی و ویژه برگزار می‌شود. پایان‌نامه‌های فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکترای دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه کشور در گروه‌های علوم‌انسانی، معماری و هنر در بخش اصلی این جشنواره پذیرفته خواهد شد.

فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها می‌توانند در بخش ویژه پایان‌نامه‌ها و تحقیقات خود با موضوعات «اقتصاد مقاومتی»، «اقدام و عمل»، «کارآفرینی و اشتغال»، «فن‌آوری‌های نرم و هویت‌ساز» را به دبیرخانه جشنواره کتاب و پایان‌نامه سال ارائه دهند؛ علاوه بر این در این بخش پایان‌نامه‌ها و پژوهش‌های دانشجویان دانشگاه استان زنجان نیز پذیرفته می‌شود.  

در بخش جنبی نیز تمامی پژوهش‌ها و تحقیقات انجام شده در گروه‌های علوم‌انسانی، معماری و هنر پذیرفته می‌شود.
طبق اعلام دبیرخانه دائمی کتاب و پایان‌نامه سال دانشجویی، پایان‌نامه‌های برگزیده و پژوهش‌های برتر، طی مراسمی در یکی از دانشگاه‌های کشور و با حضور شخصیت‌های علمی ـ فرهنگی کشور معرفی و قدردانی می‌شوند همچنین این دبیرخانه نسبت به چاپ پایان‌نامه‌های برتر به‌صورت کتاب نیز اقدام خواهد کرد.

در این جشنواره، جوان‌ترین صاحبان پایان‌نامه‌ها، در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکترا معرفی خواهند شد. از‌ جمله شرایط شرکت در جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی، دفاع پایان‌نامه از ابتدای سال 92 تا پایان سال 94 و ارائه گواهی از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر تایید دفاع و نمره پایان‌نامه است و پژوهش‌های طلاب علوم دینی به شرط ارائه مدارک تعیین سطح  پذیرفته می‌شود.

ثبت‌نام در جشنواره از طریق سامانه اینترنتی به نشانی www.isba.ir تا تاریخ 15 مهرماه 95 ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها