یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰
اعلا: وضعیت جسمانی مهدیه الهی قمشه‌ای بهتر است اما برای او دعا کنید

افشین اعلا، شاعر مطرح کشورمان در توضیح وضعیت سلامتی و جسمانی مهدیه الهی قمشه ای، گفت: وضعیت وی نسبت به روزهای گذشته بهتر است و منتظر نتایج آزمایش‌های انجام شده هستیم اما از همه مردم خوب سرزمینم می‌خواهم که در این روزهای عزیز برای سلامتی این شاعر و محقق ادبیات عرفانی کشورمان دعا کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مهدیه الهی قمشه‌ای، شاعر، مولوی‌شناس و محقق ادبیات عرفانی کشورمان به دلیل مشکلات تنفسی از روزهای گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه(ICU) بستری شده است.

در همین زمینه افشین اعلا، شاعر و داماد مهدیه الهی قمشه‌ای به ایبنا گفت: حدود یک هفته پیش بود که به دلیل مشکلات تنفسی خانم قمشه‌ای را به بیمارستان منتقل کردیم و این موضوع خیلی اتفاقی رخ داد.

وی ادامه داد: بر اساس تشخیص پزشکان معالج، وی دچار عفونت ریوی و تنفسی شده است و برای تشخیص نهایی باید صبر کرد تا نتایج آزمایش‌ها مشخص شود.

این شاعر  اظهار کرد: وضع سلامت خانم قمشه‌ای از روزهای گذشته بهتر شده است اما او همچنان بی‌قراری می‌کند و از شرایط موجود ناراحت است. با این حال ما از همه مردم خوب سرزمین‌مان می‌خواهیم که در این روزهای عزیز برای سلامتی این چهره ادبی کشورمان دعا کنند.

مهدیه الهی قمشه‌ای، شاعر، مولوی‌شناس و محقق
 ادبیات عرفانی در سال 1316 در تهران متولد شد. وی از سن کودکی در خدمت پدر خود مهدی الهی قمشه‌ای، به شعر و ادب علاقه‌مند شد. از استادان وی علاوه بر پدر می‌توان از جلال همایی، شهابی، صدرالدین محلاتی، دکتر شفق و محمدتقی جعفری نام برد. حسین الهی قمشه‌ای و مرتضی الهی قمشه‌ای نیز برادران او هستند. «بهار عشق»، «معبد عشق»، «کربلا وادی عشق»، «خاطرات من با پدرم» از جمله آثار منتشر شده اوست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها