شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸
فراخوان ثبت‌نام دریافت تسهیلات بُن‌کارت‌های اهل قلم ویژه نمایشگاه کتاب تهران منتشر شد

کسانی که تاکنون در وب‌سایت اهل قلم ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند برای دریافت بُن‌کارت‌های الکترونیکی ویژه نمایشگاه کتاب تهران تا بیستم فرودین‌ماه 95 به سایت اهل قلم مراجعه و ثبت‌نام کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مؤسسه خانه کتاب، به منظور اجرای سياست‌‌های كلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر حمايت از پديدآورندگان آثار فرهنگی كشور برای هدفمند کردن طرح توزیع کارت الکترونیکی خرید کتاب بین افراد واجد شرایط، نحوه پرداخت بُن الکترونیک پديدآورندگان آثار فرهنگی و هنری به شرح زیر است:

بند1. آن دسته از پديدآورندگانی که در 5 سال اخیر در حوزه کتاب بزرگسال 2 عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند کارت بُن الکترونیک آنها شارژ خواهد شد.

تبصره1: پدیدآورندگان تمام کتب درسی، کمک درسی، آموزشی و کمک آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی، راهنمای درسی، مجموعه تست یا آزمون از مقطع دبستان تا دکترا مشمول این طرح نخواهند شد.

بند 2. آن دسته از پديدآورندگانی که در 5 سال اخیر در حوزه کتاب کودک و نوجوان 3 عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند کارت بُن الکترونیک آنها شارژ خواهد شد.

تبصره2: آن دسته از پدیدآورندگانی که در گذشته کارت بُن الکترونیک از خانه کتاب دریافت کرده‌اند مبالغ به همان کارت واریز خواهد شد در غیر این صورت پدیدآورندگانی که کارت بُن الکترونیک نداشته‌اند برای آنها کارت صادر خواهد شد.

بند4: آن دسته از پديدآورندگانی که کارت عضویت در انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و انجمن اهل قلم ایران را دارند کارت بُن الکترونیک آنها شارژ خواهد شد.

تبصره3. آن دسته از پدیدآورندگان که کارت عضویت این دو انجمن را دارند در صورتی که لیست آنها با شرایط پرداخت بُن الکترونیک مغایرت داشته باشد مشمول این طرح نخواهند شد.

به این منظور تمامی پدید‌آورندگان‌ اعم از مؤلفان، مترجمان و مصححان در صورت دارا بودن شرایط مذکور می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.ahleghalam.ir  برای دریافت تسهیلات اهل قلم در این سایت ثبت‌نام کنند.

بیست‌ و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت‌ماه 1395 در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها