یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
آغاز ثبت‌نام ناشران در نمایشگاه کتاب تهران از امروز

مدیر کمیته ناشران داخلی بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام ناشران برای حضور در نمایشگاه خبر داد و گفت: این دوره از نمایشگاه در قالب واگذاری بخش قابل توجهی از امور اجرایی به تشکل‌های حوزه نشر از سوی معاونت امور فرهنگی برگزار می‌شود و ناشران می‌توانند از امروز (یکشنبه، 2 اسفند) نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از ستاد خبری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مدیر کمیته ناشران داخلی بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره زمان ثبت‌نام ناشران در این نمایشگاه، اظهار کرد: مرحله مقدماتی ثبت‌نام از ساعت 12 یکشنبه (2 اسفندماه) آغاز خواهد شد و تا 8 اسفندماه ادامه خواهد داشت. در این مرحله ناشران با ثبت درخواست خود برای اختصاص غرفه و یا اعطای نمایندگی به ناشر دیگر به‌عنوان متقاضی غرفه شناخته می‌شوند و به‌صورت موقت از آنها ثبت‌نام به عمل می‌آید.
 
وی افزود: ثبت‌نام موقت به معنای استحقاق متقاضی برای دریافت غرفه نیست، بلکه پس از بررسی درخواست متقاضیان و داشتن شرایط اختصاص غرفه از طریق پیامک و یا پست الکترونیکی پذیرش ناشران به اطلاع آنها خواهد رسید. همچنین با اعلام متراژ غرفه و پرداخت صورت‌حساب از طریق درگاه بانک ثبت‌نام ناشران قطعی خواهد شد.
 
توکل‌صدیقی درباره نحوه ثبت‌نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب، عنوان کرد: ناشران می‌توانند با توجه به زمینه فعالیت خود به یکی از وب‌سایت‌های اعلام شده مراجعه کنند. برای این منظور ناشران کودک و نوجوان می‌توانند به آدرس http://www.cacbp.ir، ناشران دانشگاهی به آدرس http://www.nbup.ir، ناشران آموزشی به آدرس http://www.afnam.ir و ناشران عمومی به آدرس http://www.ipcu.ir برای ثبت‌نام مراجعه کنند.
 
بر اساس این گزارش، جزئیات ثبت‌نام ناشران بخش بین‌الملل نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.
 
بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 15 تا 25 اردیبهشت‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها