شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
رونمایی از کتاب «بانکداری اجتماعی با رویکرد اقتصاد شهری و آموزش منابع انسانی»

کتاب «بانکداری اجتماعی با رویکرد اقتصاد شهری و آموزش منابع انسانی» با حضور چند تن از چهره‌های علمی و اجرایی کشور در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات از کتاب بانکداری اجتماعی با رویکرد اقتصاد شهری و آموزش منابع انسانی رونمایی شد.

در این مراسم رحمت‌الله حافظی عضو شورای اسلامی شهر تهران، آیت‌الله سید محمدباقر خرازی دبیر کل حزب‌الله ایران، محمدتقی تقوی فرد، استادیار دانشگاه علامه طباطبایی، سید محسن طباطبایی مزدآبادی، دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و تنی چند از محققان و اصحاب رسانه حضور داشتند.

طباطبایی در این مراسم با تاکید بر اینکه کتاب بانکداری اجتماعی یکی از معدود کتاب‌های تالیفی در ایران است که به موضوع مسئولیت‌های اجتماعی نظام بانکی پرداخته است، گفت: از سوی دیگر سعی شده تا در این کتاب با توجه به رشد پرشتاب شهرنشینی وظایف سیستم بانکی برای رفع آسیب‌های اجتماعی در حوزه شهری مد نظر قرار گیرد.

محمدتقی تقوی‌فرد، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه کتاب «بانکداری اجتماعی» با رویکرد اقتصاد شهری و آموزش منابع انسانی اثری علمی و کاربردی در عرصه دانشگاهی و اجرایی است، افزود: با توجه به محتوای غنی، این کتاب می‌تواند به عنوان یک منبع درسی ارزشمند در سیستم آموزشی کشور مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب «بانکداری اجتماعی» با رویکرد اقتصاد شهری و آموزش منابع انسانی تالیف دکتر حسین محمدپور زرندی و سید محسن طباطبایی مزدآبادی است که تحت نظر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران تالیف شده است.

همچنین فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری نیز که توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر می‌شود، در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات توانست در دو شاخص جزو رسانه‌های برتر قرار گیرد.
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها