یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
مجموعه کتاب‌های «امدادگران» منتشر می‌شود

مدیر روابط عمومی انتشارات «روایت فتح» گفت: انتشارات روایت فتح برای جدیدترین مجموعه خود عنوان «امدادگران» را برگزیده و در آن خاطرات امدادگران دفاع مقدس را منتشر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی انتشارات روایت فتح، ربیعی مدیر روابط عمومی انتشارات روایت فتح از انتشار مجموعه جدیدی از سوی این انتشارات خبر داد و گفت: با توجه به اینکه انتشارات روایت فتح تا کنون به انتشار خاطرات رزمندگان دفاع مقدس در قالب‌های گوناگون مبادرت کرده در نظر است مجموعه جدید از این انتشارات را راهی بازار کتاب کنیم.

وی افزود: انتشارات «روایت فتح» تا به امروز 11 مجموعه از خاطرات رزمندگان را با ادبیات‌ مختلف مثلا از زبان همسران و مادران شهدا و یا از زبان آزادگان و ... منتشر کرده که از این بین می‌توان به مجموعه‌هایی چون «نیمه پنهان ماه»، «اینک شوکران»، «آسمان»، «مادران» و .... اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی این انتشارات گفت: آخرین عنوان از این مجموعه نیز با عنوان «جانبازان» سال گذشته همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب راهی بازار کتاب شد که با استقبال و بازخورد مثبت مخاطبان روبرو شد. در دومین شماره این مجموعه سراغ جانباز حمید صالحی رفته‌ایم که تحقیقات آن تمام شده اما مرحله نگارش آن هنوز شروع نشده است.

ربیعی گفت: انتشارات روایت فتح برای جدیدترین مجموعه خود عنوان «امدادگران» را برگزیده و در آن خاطرات امدادگران از دفاع مقدس را منتشر خواهد کرد.

وی اضافه کرد: در اولین شماره این مجموعه سراغ یک امدادگر زن رفته‌ایم که در یکی از بیمارستان‌های تهران به جانبازان شیمیایی امدادرسانی می‌کرده است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها