چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵
«فرشته‌های آزادی» از آتشبار می‌رسد

کتاب مستند «فرشته‌های آزادی» که به روایت ارتش از عملیات آزادسازی سوسنگرد می‌پردازد، تا پایان سال 93 از سوی انتشارات «آتشبار» چاپ خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) روایتی مستند از عملیات آزادسازی سوسنگرد از سوی سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش در دست انتشار است.

این کتاب را  سید بهزاد میراحمدی و محمد رستمی در قالب مستند از عملیات آزادسازی سوسنگرد، با هدف بیان نقش ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیروزی این عملیات نوشته‌اند.

«فرشته‌های آزادی» قرار است در  417 صفحه و 6 فصل نحوه آزادسازی شهر سوسنگرد را از دست نیروهای متجاوز رژیم بعثی عراق که با همراهی مردم صورت گرفت، روایت کند.

این کتاب در ابتدا به بیان وضعیت کلی رزمندگان اسلام و فضای شهری سوسنگرد در آن روزها می‌پردازد سپس وقایع روزهای اشغال شدن آن را شرح می‌دهد و در ادامه خاطرات بسیاری از رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران را که شاهد این حماسه بزرگ بودند بازگو می کند.

انتشارات آتشبار، وابسته به وابسته به سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران تا پایان سال 1393 «فرشته‌های آزادی» را منتشر خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها