شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۷
برنامه‌های بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ اعلام شد

برنامه‌های بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی «ماشین‌آلات چاپ، بسته‌بندی و صنایع وابسته» اعلام شد.

به گزارش خبر گزاری کتاب ایران( ایبنا) بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی «ماشین‌آلات چاپ، بسته‌بندی و صنایع وابسته» از ششم تا نهم دی سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

این نمایشگاه به همت شرکت نمایشگاهی صنوف، با محوریت سه اتحادیه صنعت چاپ تهران همانند اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، اتحادیه لیتوگرافان تهران و اتحادیه صحافان تهران برپا می‌شود.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی «ماشین‌آلات چاپ، بسته‌بندی و صنایع وابسته»، حداقل 3 سمینار با موضوعاتی نظیر «ایجاد انگیزش در دوره‌های کوتاه مدت و آموزش‌های مهارتی صنعت چاپ» که به صورت یک پنل آموزشی توسط اساتیدی چون «بیژن درویش»، «سیامک دری»، «مهدی شهریاری»، ارائه می‌شود.

همچنین سمینار «سرمایه‌گذاری هدفمند در صنعت چاپ ایران» با حضور «محمودرضا برازش»، «سیدرضا کروبی» و «داریوش مطلبی» و سمینار «بیمه مشاغل سخت و زیان‌آور» توسط یکی از کارشناسان برجسته سازمان تأمین اجتماعی، برای اهالی صنعت چاپ ارائه خواهد شد.

دو کارگاه آموزشی نیز با موضوع «ابزارهای کنترل کیفیت در صنعت چاپ» توسط «مانی نورایی» و «معرفی کیفیت و استاندارد در چاپ برای سفارش‌دهندگان، محصولات چاپی» توسط «مهدی ناظمی پناه» برای علاقه‌مندان برپا می‌شود.

بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی «ماشین‌آلات چاپ، بسته‌بندی و صنایع وابسته»، پنجشنبه 28 آذر سال 92 با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران با حضور 500 شرکت داخلی و خارجی در 35 هزار متر مربع فضا برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها