یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۳
شب نام‌آشنایان ادبیات کودک و نوجوان در برج میلاد

در چهارمین شب از آخرین دوره شب‌های داستان برج میلاد، شهرام اقبال‌زاده، احمد پوری، محمدرضا شمس، شکوه قاسم‌نیا و فریبا کلهر شعرخوانی و داستان‌خوانی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) شب چهارم از پنجمین دوره شب‌های داستان با حضور این پدیدآورندگان ادبیات کودک و نوجوان، ساعت 18 سه‌شنبه 18 آذر 1393 در سالن سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود. در این روز یکی از نوقلمان نوجوان نیز اثری را برای حضار خواهد خواند.
 
فریبا کلهر، شکوه قاسم نیا، احمد پوری و محمدرضا شمس از جمله مهمانان این شب برج میلاد هستند.

شکوه قاسم‌نیا مولف شعرها و داستان‌های متعددی از جمله ماه و ماهی، چرا نمی خندی؟، قصه های شیرین هزارو یک شب، مجموعه قصه‌های شیرین کودکانه، پسته دهان بسته، آقا موشه باهوش، آرزوهای کرم کوچولو، نخودی‌ها، قاروقاروقار خبردار، خانه‌ها جورواجورند، ماشین‌ها جورواجورند، کلاغه به خنده افتاد و...است.
 
همچنین احمد پوری، مترجم کتاب‌هایی چون گزیده اشعار شل سیلوراستاین، خلسه بر ویرانه‌ها، دنیا را گشتم بدون تو، عنکبوت و مگس، صد نامهٔ عاشقانه و... است.
 
در کارنامه کاری محمدرضا شمس نیز این عناوین به چشم می خورد: اگر این چوب مال من بود، پیازی که گرمش بود، یک اسم و چند قصه، اتوبوس دریا و...
 
شهرام اقبال زاده مترجم كتاب‌هاي گاندي، بي‌نظمي نوين جهاني، چگونه رمان خود را بازنگري و ويرايش كنيم و ترجمه براي كودكان است.
 
از فریبا کلهر این عناوین منتشر شده است: سوت فرمانروا، تب شصت و چهار درجه جادوگر خوشگله، با مثنوی پشت چراغ قرمز، مادر خسته پسر خوش خنده، تو از بهشت آمده‌ای، قصه‌های آقا کوچولو، از تو می‌خواهم خدا، خواهر خوش شانس من، آقای هندوانه و...

پنجمین و آخرین دوره شب‌های داستان برج میلاد از 15 تا 20 آذر 93 هر شب ساعت 18 برگزار می شود و حضور در آن برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها