یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰
معرفی کارگاهی «برنامه‌نویسی تحت وب از پایه تا پیشرفته»

کتاب «برنامه‌نویسی تحت وب از پایه تا پیشرفته» در نخستین برنامه تازه‌های IT فرهنگسرای فناوری اطلاعات، ساعت 16 دوشنبه 7 مهرماه، به‌صورت کارگاهی معرفی و آموزش داده می‌شود.

مهدی وکیل‌پور، رئیس فرهنگسرای فناوری اطلاعات، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با اعلام این خبر اظهار کرد: این کتاب به قلم مهندس حمید‌رضا طالبی، مدرس دانشگاه علم و صنعت ایران و دکتر علی‌اکبر جلالی، استادتمام و عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران تالیف و از سوی انتشارات دیباگران منتشر شده است.

وی ادامه داد: در كتاب «برنامه‌‌نويسی تحت وب از پايه تا پيشرفته» كار از زبان‌های ساده تحت‌وب آغاز و به زبان ASP.NET 4.0 و تكنولوژی‌های مرتبط به آن ختم می‌شود تا روند يادگيری برای خوانندگان تسهيل شود. در این اثر از برخی مثال‌ها، فايل تصويری تهيه شده تا كاربران بتوانند نحوه انجام پروژه را فراگيرند.

وکیل‌پور گفت: تحولات موجود در وب، نرم‌افزارهای آینده به کجا می‌روند، اولین برنامه تحت وب و ایجاد صفحات به کمک HTML و CSS از جمله مباحث مهم این کتاب است که در قالب کارگاه آموزش داده می‌شوند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به واحد آموزش فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان‌های جمهوری و کارگر جنوبی مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66902134 تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها