دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱
معرفی 573 واحد چاپ و نشر کشور برای دریافت تسهیلات بانکی

همایون امیرزاده ريیس کارگروه طرح‌های توسعه صنعت چاپ و نشر معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از معرفی 573 واحد چاپ و نشر کشور برای دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی خبر داد.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همايون امیرزاده ضمن اعلام این خبر گفت: با هماهنگی صورت گرفته با صندوق توسعه ملی و به منظور تسریع و سهولت در ارایه تسهیلات به واحدهای چاپ و نشر، فرآیند پرداخت تسهیلات حداکثر یک ماه پس از تکمیل مدارک نزد بانک‌های عامل و در صورت احراز شرایط متقاضیان آغاز می‌شود. 

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بيان كرد: هم اکنون واحدهای چاپ و نشر از استان‌های تهران، خراسان رضوی، قم، البرز، گیلان، مازندران و اصفهان جهت دریافت تسهیلات معرفی شده‌اند. 

امیرزاده در بخش پاياني صحبت‌هايش گفت: تلاش می‌شود ظرف یک ماه آینده نسبت به معرفی سایر واحدهای چاپ و نشر استان‌های دیگر اقدام شود، در حال حاضر در راستاي هماهنگی صورت گرفته با شعب سرپرستی بانک عامل در استان‌ها، 573 واحد چاپ و نشر در سراسر کشور از این تسهیلات برخوردار می‌شوند. /

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها