چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۸
نویسنده کتاب استیو جابز کتاب دیگری می‌نویسد

نویسنده کتاب پرفروش استیو جابز از تبادلات اینترنتی برای نوشتن کتاب جدیدش استفاده می‌کند.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از کاپیتال، والتر ایزاکسون، نویسنده زندگینامه استیو جابز که پس از درگذشت او منتشر و به کتابی پرفروش بدل شد، در حال نوشتن کتابی درباره حواشی و آینده محتمل عصر دیجیتال مدرن است. او برای نوشتن این کتاب از همکاری های آنلاین استفاده می کند تا آن را با به بهترین نحو ممکن شکل بدهد.

این نویسنده مطرح، این اثر جدیدش را به اشکال مختلف اینترنتی برای متخصصان و کارشناسان ارسال کرده است و از آن‌ها جویا شده است که کدام بخش ها مورد علاقه شان است و می خواهند آن را به نوعی تصحیح و تکمیل کنند.

او برای یکی از این کارشناسان نوشته است: همکاری آنلاین همان دلیلی است که اینترنت برای آن شکل گرفت و ایجاد شد.
 
وی می افزاید: من از هر نوع کامنت یا تصحیحی که ممکن است پیش از انتشار این اثر  بگذارید سپاسگزار خواهم بود.

ایزاکسون تنها نویسنده این اثر نیست بلکه به نوعی سوژه آن نیز هست. بسیاری از افرادی که وی به نوعی درباره آن‌ها در این کتاب نوشته است، دوست دارند در این پروسه آنلاین مشارکت داشته باشند.

کتاب تمام شده درباره نوآوری های دیجیتال خواهد بود که از قرن نوزدهم با آدا لاول آیس ریاضیدان شروع شد و به برنامه نویسان مدرن امروزی رسید. ایزاکسون معتقد است با همکاری افراد متفاوت، به روح نوآوری و همکاری که سوژه اصلی این کتاب است، خواهد رسید. وی گفت دنبال خدماتی است که به مردم امکان بدهد برای گسترش ایده های متفاوت به صورت اینترنتی همکاری کنند.

وی گفت نیمی از این کتاب تاکنون نوشته شده و به نظر می رسد هنوز یک سال دیگر زمان برای کامل شدن آن مورد نیاز باشد. این کتاب مانند زندگینامه استیو جابز که در سال 2011 از سوی انتشارات سیمون اند شوستر منتشر شد، در همین انتشاراتی منتشر می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها