یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۲
«فناوری اطلاعات و ارتباطات» در قالب یک کتاب

گروه آموزشی آها کتابی با عنوان «فناوری اطلاعات و ارتباطات» به قلم مهدی سعیدی‌کیا و ستار محمد‌پور منتشر و روانه بازار کتاب کرد.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این کتاب با رویکرد مهارت‌های مشترک دوره‌های علمی‌کاربردی و برای دوره‌ تحصیلی کاردانی به رشته تحریر درآمده است.

دانشجو و فارغ‌التحصیل دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، نه دانش‌آموخته علوم نظری و علوم‌پایه و نه به اشتباه برداشتی برخی دیگر، کارآموز فنی و حرفه‌ای است. دانشجوی علمی‌و کاربردی کسی است که می‌آموزد چگونه در حین رعایت جنبه‌های استاندارد، مطابق علم و عملکرد اجرایی، مطلبی ارایه دهد. این کتاب 6 فصلی برای این دانشجویان گردآوری و تالیف شده است.

مولفان این کتاب، در فصل اول به مبحث فناوری اطلاعات پرداخته‌اند و درفصل دوم نیز اینترنت را دستمایه بررسی خود قرار داده‌اند. ویندوز(windows) و ورد(word) و نیز پاورپوینت (powerpoint) عناوین دیگر فصول این کتاب را تشکیل می‌دهند.

امنیت اطلاعات فصل آخر این کتاب است که در آن نویسندگان به موضوعاتی درباره امنیت، فرایند توسعه امنیت اطلاعات و اهداف امنیت اطلاعات پرداخته‌اند.

کتاب«فناوری اطلاعات و ارتباطات» در 140 صفحه با شمارگان دو‌هزارنسخه‌ای و با قیمت 6‌هزار تومان از سوی موسسه آموزشی آها منتشر و در اختیار علاقه‌مندان و دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها