جمعه ۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۱
«راز لن‌شن» در كتاب‌فروشی‌های ايران فاش شد

«راز لن‌شن» نوشته میشائل انده با ترجمه امید صادقی منتشر شد. این كتاب، داستان زندگی كودكی است به نام لن‌شن كه تصمیم می‌گیرد مقابل مخالفت‌های والدینش، كاری كند كه شرایط برای او مساعد شود و بتواند به خواسته‌های خود برسد._

به گزارش خبرگزاری كتاب ایران (ایبنا) در این اثر، نویسنده با در هم‌آمیختن واقعیت و خیال، داستانی ساده را از دختری روایت می‌كند كه در زندگی خویش، دنبال یک «پری» می‌گردد تا آرزوهایش را برآورده كند.

میشائل انده که سال 1995 از دنیا رفت در طول زندگی 66 ساله‌اش، خود را به یكی از مطرح‌ترین نویسندگان جهان تبدیل كرد. اثر فانتزی و حماسی «داستان بی‌پایان» او از مطرح‌ترین آثار نویسنده‌ای است كه داستان‌هایش تاكنون به بیش از 40 زبان ترجمه و با اقتباس از آن‌ها، فیلم‌، كتاب‌صوتی و حتی اپرا ساخته شده است.

«راز لن‌شن» در مجموعه «كتاب‌های كوچک از نویسندگان بزرگ» انتشارات «مکتب تهران» منتشر شده و داستانی كوتاه است. میشائل انده در این اثر با زبانی ساده، به روایت‌ داستان‌هایش می‌پردازد. نویسنده‌ای كه مدعی است آثارش را «كودكان هشت تا هشتاد  ساله» می‌توانند مطالعه كنند و به آن علاقه‌مند شوند.

«راز لن‌شن» اثر میشائل انده با ترجمه امید صادقی در 31 صفحه، با شمارگان دوهزار نسخه و قیمت دوهزار تومان، از سوی انتشارات «مكتب تهران»، روانه بازار كتاب ایران شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها