ابراهیم محمد حسن بیگی و مصطفی راضی جلالی در احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ترتیب به عنوان دبیر علمی و دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند.
دبیران جایزه ادبی جلال آل‌احمد مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به مصطفی راضی جلالی آمده است:
« نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه‌های فرهنگی، به‌ویژه در حوزه ادبیات به موجب این حکم به عنوان «دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد» منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال، و تعامل موثر با اساتید و نویسندگان ارجمند و اعضای محترم هیئت علمی، در برگزاری شایسته‌تر این رویداد ملی موفق و موید باشید.»
 

همچنین در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به ابراهیم محمد حسن بیگی آمده است: «نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، با توجه به سوابق و تجارب ارزنده شما در عرصه ادبیات داستانی به موجب این حکم به عنوان «دبیرعلمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال‌آل احمد» منصوب می‌شوید.

مقتضی است براساس ضوابط مندرج در آیین نامه جایزه  و در همکاری با اعضای محترم هیئت علمی و دبیر اجرایی  جایزه ، اقدام لازم در زمینه برگزاری شایسته این رویداد ادبی را معمول فرمایید. مزید توفیق شما را از خداوند متعال مسألت دارم.»
 

ابراهیم حسن بیگی در سال ۱۳۳۶ در روستای خواجه نفس از شهرستان بندر ترکمن متولد شد. تاکنون آثاری از وی در حوزه داستان کوتاه، ادبیات کودک و نوجوان، فرهنگ، دین و دفاع مقدس منتشر شده است. «اشکانه»، «ریشه در اعماق»، «نشانه های صبح»، «معمای مسیح»، «محمد»، «قدیس» و ... برخی از آثار وی است.
 
گفتنی است اعضای هیئت علمی جایزه ادبی جلال آل احمد طی روزهای آینده معرفی می‌شوند.
کد مطلب : ۲۹۶۷۸۴
http://www.ibna.ir/vdcdj90xoyt0n56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قاب انقلاب
نمایشگاه مجازی کتاب