مدیر‌عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت روز خبرنگار نوشت؛

خبرنگاران حوزه کتاب از داشته‌های فرهنگی این مرز و بوم پاسداری می‌کنند

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران حوزه کتاب در سراسر کشور تبریک گفت.
خبرنگاران حوزه کتاب از داشته‌های فرهنگی این مرز و بوم پاسداری می‌کنند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، متن پیام ایوب دهقانکار، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر است:

«خبرنگاران و روزنامه‌نگاران عضو مهمی از جامعه هستند که با جوهر قلمشان، پیشرفت همه جانبه را در کشور شتاب می‌بخشند. خبرنگاران حوزه کتاب در تمامی فرایندهای تولید کتاب از ایده و نوشتار تا چاپ و نشر، نمایش در ویترین کتابفروشی‌ها و استقبال مخاطبان از آن‌ها نقشی اثرگذار دارند و یاری‌رسان ناشران، کتابفروشان، نویسندگان، مترجمان، شاعران، مصصحان، تصویرگران و ویراستاران هستند تا مسیر رشد و تعالی کتاب در کشور هموار شود و نتیجه این همراهی، سهیم شدن و سهیم کردن دیگران در لذت کتاب‌خوانی، آگاهی و دانایی است.
 
اینجانب به نمایندگی از موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، ضمن تبریک این روز به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات، از خبرنگاران حوزه کتاب که از داشته‌های فرهنگی این مرز و بوم پاسداری می‌کنند قدردانی می کنم و توفیق همه آنها را از خداوند متعال خواهانم.»
کد مطلب : ۲۹۴۰۴۲
http://www.ibna.ir/vdci55arrt1a3u2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما