مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اعلام کرد: بیمه هیچ یک از اعضای این صندوق به دلیل عدم پرداخت حق بیمه قطع نخواهد شد و دفترچه بیمه درمانی آن‌ها نیز به‌طور قطع تمدید می‌شود. ختلالی ایجاد نخواهد شد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: در روند بیمه تأمین اجتماعی اعضا هیچگونه اختلالی ایجاد نمی‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از صندوق اعتباری هنر، سید‌حسین‌ سیدزاده، درباره روند پرداخت حق بیمه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه گفت: طی هماهنگی به عمل آمده با سازمان تأمین اجتماعی لیست تمامی افرادی که تا پایان اردیبهشت از سوی صندوق به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند به این سازمان تحویل داده شد.

بیمه هیچ‌یک از اعضای این صندوق به‌دلیل عدم پرداخت حق بیمه قطع نخواهد شد و دفترچه بیمه درمانی آن ها نیز به‌طور قطع تمدید می‌شود.

سیدزاده، درباره تمدید دفترچه‌های درمانی اعضا افزود: براساس اعلام وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتباری دفترچه‌های درمانی تأمین‌اجتماعی تا 31 اردیبهشت تمدید شده بود. از اول خردادماه نیز طبق  فرآیند اعلامی برای تمدید اعتبار دفترچه‌های درمانی اعضا از سوی سازمان تامین اجتماعی، نیازی به مراجعه حضوری بیمه‌شدگان به شعب و کارگزاری‌ها نخواهد بود و شرایط آن از سوی این سازمان اعلام خواهد شد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر تصریح کرد: در این مدت عزیزانی برای پیگیری پرداخت حق بیمه از سوی صندوق به شعب تأمین اجتماعی مراجعه و بعضا پاسخ شفافی دریافت نکردند. این موضوع طی جلسه فی‌مابین با مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی مطرح شد و در خصوص بیمه اصحاب فرهنگ و هنر شرایط تمدید ابلاغ خواهد شد؛ بنابراین به‌طور قطع بیمه تمامی اهالی فرهنگ و هنر برقرار خواهد بود و به اعضا قول می‌دهم در موضوع بیمه تأمین اجتماعی هیچگونه اختلالی ایجاد نخواهد شد.
کد مطلب : ۲۹۱۰۵۳
http://www.ibna.ir/vdchmznix23nwvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما