انتشارات سیمون اندشاستر اعلام کرد

«انتخاب‌های سخت» هیلاری کلینتون در راه است

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۶
 
 
مسئولان انتشارات سیمون اندشاستر از انتشار کتاب «انتخاب‌های سخت» اثر هیلاری کلینتون در دهم ماه ژوئن سال جاری میلادی (20 خرداد) در بازار کتاب آمریکا خبر دادند.
«انتخاب‌های سخت» هیلاری کلینتون در راه است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)  به نقل از هافینگتون پست، «انتخاب‌های سخت»  نوشته هیلاری کلینتون، روایتگر بازتاب رویدادهای احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا و ماجراهای مربوط به انتخابات گذشته و دوران وزارت امور خارجه است.

بر اساس گزارش های رسیده و به استناد گفته های مسئولان انتشارات سیمون اندشاستر این کتاب قرار است دهم ماه ژوئن سال جاری میلادی وارد بازار کتاب آمریکا شود؛ اثری که درباره زندگی شخصی کلینتون و چالش‌های پیش‌روی وی در دنیای سیاست بحث می کند. کلینتون در مقدمه کتاب می نویسد: «همه با انتخاب‌های سختی در زندگی مان روبه‌رو هستیم. زندگی مجموعه‌ای از این انتخاب‌ها است و اینکه چگونه این انتخاب‌ها زندگی و شخصیت افراد را شکل می دهد.» بخشی از این کتاب نیز مربوط به سفرهای متعدد کلینتون بعد از ترک پست وزارت خارجه همراه بیل کلینتون و دخترشان چلسی به شهرهای مختلف آمریکا و سخنرانی در مکان‌های مختلف است. کلینتون در این کتاب که نسخه ابتدایی برای معرفی کتاب از سوی انتشارات سیمون اندشاستر منتشر شده و هم اکنون در دسترس عموم قرار داده شده است، به رابطه کاری نزدیک با اوباما در انتخابات ریاست جمهوری برای پیروزی وی اشاره کرده است.

این انتشارات در سایت رسمی خود نیز به این موضوع اشاره کرده است که کلینتون و اوباما برای جمع شدن آرای مردم ائتلاف کرده اند. در این کتاب از ماجرای کشته شدن چهار دیپلمات آمریکایی در سفارت این کشور در بنغازی  لیبی نیز نوشته شده است و این‌که چگونه نماینده های جمهوری خواه کنگره واکنش وی به این حادثه را سوژه خود قرار دادند. انتقال نیروهای آمریکایی از افغانستان به لیبی برای دستگیری بن لادن از نکته های دیگر کتاب است.

کلینتون در کتابش به رقابت با جان کری در پست وزارت خارجه نیز اشاره کرده است که در آن زمان توانست این پست را از آن خود کند.-
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 197873