سه‌شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷
نویسندگان مطرح کشور در«عصر روایت دماوند» روایت‌های خود را می‌خوانند

خانه شعر و ادبیات به مناسبت روز ملی دماوند «عصر روایت دماوند» را با حضور شاعرانی از جمله غلامرضا طریقی و رضا امیرخانی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، خانه شعر و ادبیات به مناسبت روز ملی دماوند «عصر روایت دماوند» را با حضور نویسندگان و علاقه‌مندان برگزار می‌کند.
 
مهدی قزلی، نویسنده و مدیر خانه شعر و ادبیات درباره این برنامه گفت: دماوند فقط یک کوه نیست بلکه جایگاه هویتی مهمی در ادبیات و فرهنگ و ملیت ایرانی‌ها دارد و شاید به همین دلیل است که در شعرها، ترانه‌ها، عکس‌ها و آثار نویسندگان ما ردپایی از دماوند وجوددارد.
 
قزلی افزود: روایت دماوند، تنها روایت صعود نیست، روایت شکست هم هست. بعضی از شرکت‌کنندگان اصلاا پا بر این دامنه و قله نگذاشته‌اند. روایت دماوند، به‌نوعی روایت زندگی است.
 
در این برنامه که 11 تیرماه، ساعت 17در خانه شعر و ادبیات برگزار می‌شود، معصومه صفایی‌راد، مکرمه شوشتری، محمدرضا شرفی‌خبوشان، مهری رحیم‌زاده، سمیه سیدین، غلامرضا طریقی، رضا امیرخانی و فرزانه منصوری، روایت‌های خود را برای مخاطبان می‌خوانند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه به خانه شعر و ادبیات واقع در تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، خروجی کتابخانه ملی، بلوار دکتر حسن حبیبی، بلوار شهدای بانک مرکزی مراجعه کنند.
 
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها