شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
کلاس‌های آموزشی در کتابخانه‌های عمومی امام(ره) سمنان آغاز شد

سمنان- مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) سمنان از برگزاری کلاس های متنوع فرهنگی ،هنری و آموزشی در این کتابخانه خبر داد.

فائزه کوهساریان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، ضمن بیان اینکه این برنامه با محوریت کتاب و کتابخوانی به‌منظور نهادینه کردن فرهنگ مطالعه انجام می‌شود، بیان کرد: باید روی نسل کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری کنیم و برنامه های هدفمندی برای مطالعه این قشر داشته باشیم تا آنها جذب محیط کتابخانه شوند.

وی از برگزاری بازی گروهی نمایش خالق، حمل توپ با قاشق، ساخت و اجرای بازی تعادلی توپ  و قاشق، بازی حفظ تعادل، بازی حدس بزن، بازی‌با ماکارونی، بولینگ البته با لیوان یک بار مصرف و همچنین دوره‌های آموزش نقاشی، قصه گویی، برای کودکان و نوجوانان در این کتابخانه عمومی خبر داد.

مسئول کتابخانه عمومی امام (ره) سمنان ضمن بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال با عنوان مهار تورم، رشد تولید و حمایت از کسب و کارهای کوچک کلاس آموزش خیاطی در این کتابخانه عمومی برای جوانان و بزرگسالان برگزار شد گفت: این کلاس آموزشی با ثبت نام ۱۲ نفر آغاز شد.

کتابخانه امام خمینی(ره) سمنان واقع در مرکز استان خیابان سعدی است. این کتابخانه حتی بخش نشریات، کودکان، کافی نت و مخزن بزرگ کتاب دارد. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها