دوره‌ آموزشی‌کارگاهی روابط‌عمومی در موقعیت‌های سینمایی و تلویزیونی، با هدف معرفی برگزیدگان به سازمان‌ها و دفاتر سینمایی و تلویزیونی جهت کار و فعالیت حرفه‌ای برگزار می‌شود.
دوره آموزشی «روابط‌عمومی و رسانه در هنر و سینما» برگزار می‌شود
به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ برای نخستین بار دوره آموزشی‌کارگاهی روابط‌عمومی در موقعیت‌های سینمایی و تلویزیونی برگزار می‌شود.

این دوره توسط باشگاه فیلم سوره با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان سینمایی سوره و با محوریت پرورش نیروی روابط‌عمومی و رسانه در عرصه هنر و سینما برگزار می‌شود.

در اطلاعیه دوره «روابط عمومی و رسانه در هنر و سینما» آمده است برگزیدگان به سازمان‌ها و دفاتر سینمایی و تلویزیونی جهت کار و فعالیت حرفه‌ای معرفی خواهند شد.

برخی از عناوین این دوره که در ۳۲ ساعت آموزشی و طی دو هفته در نیمه نخست تیرماه برگزار خواهد شد، بدین شرح است:

- از روابط‌عمومی تا جریان‌سازی
- کمپین‌سازی و برندینگ محصولات سینمایی، رسانه‌ای
- ارتباطات کلامی و غیرکلامی مؤثر
- جذابیت در تولید محتوا
- کنشگری فعال در رسانه‌های نوین (یوتیوب، آپارات و اینستاگرام)
- دانش روزنامه‌نگاری در روابط‌عمومی
- عکاسی مطلوب در روابط‌عمومی
- آشنایی با اکوسیستم سینما و رسانه‌ای کشور
- برگزاری رویداد و مدیریت پشت‌صحنه
- ارتباطاتِ اجتماعیِ سرمایه‌ساز
- انگاره‌سازی هویتی با رویکرد شخصیت‌پردازی اجتماعی

از مدرسان این دوره می‌توان به یونس شکرخواه، حسن نمک‌دوست، فریدون صدیقی، محمد حمیدی‌مقدم، زهره‌سادات هاشمی، حسین کلهر، هادی اسماعیلی، سیدشهاب‌الدین واجدی، هادی فیروزمندی، حامد مهربانی، علی مرادخانی، سیدمحمدصادق لواسانی و… اشاره کرد که از افراد آکادمیک یا فعالان متخصص در حوزه روابط‌عمومی‌های سینمایی و رسانه‌ای هستند.

پایان مهلت ثبت‌نام این دوره ۲۰خردادماه جاری در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره می‌توانند به شماره ۰۹۰۰۳۵۰۵۰۱۵ در یکی از پیام‌رسان‌های تلگرام، ایتا یا بله پیام بدهند یا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۶۶۴۶۸۴۴۰ تماس بگیرند.
کد مطلب : ۳۳۹۳۵۹
https://www.ibna.ir/vdcjihethuqettz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چالشهای تالیف در حوزه هنر