انتشارات پیدایش منتشر کرد؛

«برای شروع منتظر کسی نباش»

رمان نوجوان «برای شروع منتظر کسی نباش» نوشته لین ری‌پرکینز با ترجمه تینا غراب از سوی انتشارات پیدایش روانه بازار نشر شد.
«برای شروع منتظر کسی نباش»
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «برای شروع منتظر کسی نباش» اثر لین ری‌پرکینز با ترجمه تینا غراب از مجموعه رمان نوجوان برای گروه سنی ۱۲+ سال است. این رمان اولین رمان این نویسنده است که در سال ۱۹۹۹ با عنوان «All Alone in the Universe» چاپ شده است. لین ری‌پرکینز (زاده ۳۱ ژوئیه ۱۹۵۶) نویسنده و تصویرگر آمریکایی کتاب‌های کودکان است.
 
دبی و مورین دوستانی صمیمی هستند و همه‌چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه سروکله گلنا فیلبر پیدا می‌شود. طولی نمی‌کشد که دبی متوجه می‌شود گلنا همیشه و همه‌جا حضور دارد و کم‌کم مورین او را نادیده می‌گیرد.
دبی سعی می‌کند گلنا را در برنامه‌هایشان راه ندهد تا دوباره رابطه دوستی‌اش با مورین به حالت قبل برگردد؛ ولی مورین و گلنا جدایی‌ناپذیرند. دبی احساس خوبی ندارد و گاهی عصبانی و گاهی غمگین می‌شود و کم‌کم احساس می‌کند توی دنیا تک‌وتنهاست تا اینکه اتفاق‌های دیگری برایش می‌افتد.
 
قسمتی از متن کتاب:
«در مدتی که مورین و گلنا برای تعطیلات به دریاچه‌ی بورث رفته بودند، من به آن بعدازظهرِ در کنار رودخانه فکر می‌کردم. به مورین که از ماشین فلیپر پیاده شده بود و این کارش برایم باارزش بود. بهم قول داده بود که وقتی برگردد، خبرم می‌کند. برای همین می‌دانستم که این کار را می‌کند. شاید آنها چند روز بیشتر مانده باشند. بنابراین حتما دارد چمدانش را باز می‌کند. این کار زمان می‌برد و قطعا خانواده‌ی برک برنامه‌های خانوادگی داشتند. می‌دانستنم که زنگ می‌زند.».
 
انتشارات پیدایش، کتاب «برای شروع منتظر کسی نباش» نوشته لین ری‌پرکینز با ترجمه تینا غراب را در ۱۳۲ صفحه و به بهای ۹۵ هزار تومان منتشر کرده است.
کد مطلب : ۳۳۹۰۷۵
https://www.ibna.ir/vdcefo8xnjh8x7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب