مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان خبر داد؛

برگزاری بیش از ۱۰۰۰ برنامه به مناسبت ایام سوم خرداد در استان کرمان

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان گفت: بیش از هزار برنامه در سوم خرداد در استان کرمان برگزار می‌شود که از این تعداد ۱۹ برنامه محوری است.
برگزاری بیش از ۱۰۰۰ برنامه به مناسبت ایام سوم خرداد در استان کرمان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در کرمان، سرهنگ «محمود مهدوی‌فرد»  دوشنبه یک خراد ماه در نشست خبری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: کرمان به‌ عنوان پایتخت مقاومت اسلامی مطرح است.

وی با اشاره به اینکه در آستانه سوم خرداد سالروز فتح تاریخی خرمشهر قرار داریم، بیان کرد: تاکنون ۱۸ دستگاه استانی برنامه‌های سوم خرداد خود را در سامانه بارگزاری کردند.

معدوی‌فرد از برگزاری ۱۹ برنامه محوری به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در استان کرمان خبر داد و گفت: بیش از هزار برنامه در ایام سوم خرداد در سطح استان کرمان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه ساعت پیروزی، همزمان با سالروز فتح خرمشهر برگزار می‌شود و همزمان ادارات و سازمان‌ها اقدام به پخش سرود از بلندگو‌های ادارات می‌کنند، افزود: صبحگاه مشترک نیرو‌های مسلح استان کرمان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود.

مهدوی‌فرد با اشاره به اینکه شعار محوری امسال هفته مقاومت «ما متحد هستیم» در نظر گرفته شده گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و تجلیل از خانواده شهدای عملیات بیت‌المقدس در این ایام برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ۴۳ شهید هوانیروز در استان کرمان وجود دارد که یادواره شهدای هوانیروز نیز برگزار می‌شود، افزود: برای دومین سال متوالی برنامه تجدید عهد جانبازان شیمیایی کل کشور در کرمان و از جوار مزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به اینکه گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدای سراسر استان کرمان و شهدای گمنام روز چهارم خرداد برگزار می‌شود، بیان کرد: اجتماع بزرگ مردم با عنوان سلام فرمانده در روز سوم خرداد در شهر کرمان و در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) بلوار آیت‌الله خامنه‌ای برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در روز‌های سوم و چهارم خرداد اجرای تئاتر خیابانی تدارک دیده شده که در ادارات، مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد برگزار می‌شود، گفت: یادواره ۹۲ شهید مربی آموزش استان کرمان روز چهارم خرداد از ساعت ۱۹ در حسینیه ثارالله شهر کرمان برگزار می‌شود.
 
کد مطلب : ۳۳۸۵۱۸
https://www.ibna.ir/vdcfycdmcw6dmta.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402