کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

به مناسبت هفته میراث‌فرهنگی؛

نشست تخصصی در حوزه میراث‌فرهنگی ناملموس، مردم‌شناسی و حفاظت برگزار می‌شود

31 ارديبهشت 1402 ساعت 8:20

نشست تخصصی هفته میراث‌فرهنگی در دو پنل تخصصی «میراث‌فرهنگی ناملموس، مردم و توسعه پایدار» و «میراث‌فرهنگی و حفاظت» همزمان با هفته میراث‌فرهنگی و گردشگری برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، نشست تخصصی هفته میراث‌فرهنگی در دو پنل تخصصی «میراث‌فرهنگی ناملموس، مردم و توسعه پایدار» و «میراث‌فرهنگی و حفاظت» همزمان با هفته میراث‌فرهنگی و گردشگری یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 از ساعت 9 تا 12 در محل پژوهشگاه با حضور پژوهشگران، محققان و متخصصان حوزه میراث‌‌فرهنگی و گردشگری همراه خواهد بود.

ژانت بلیک استاد دانشگاه شهید بهشتی، آتوسا مومنی رییس مرکز میراث‌ناملموس تهران، فریار اخلاقی عضو هیأت علمی پژوهشکده زبان‌شناسی، کتیبه‌ها و متون، مهرداد عربستانی عضو هیأت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در پنل نخست این نشست که علیرضا حسن‌زاده عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری دبیر آن خواهد بود سخنرانی می‌کنند.

در پنل دوم نشست تخصصی نیز که به دبیری منیژه هادیان دهکردی سرپرست پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی-فرهنگی برگزار می‌شود،  ملیحه مهدی‌آبادی عضو هیأت علمی پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی-فرهنگی سخنرانی خواهد کرد.


کد مطلب: 338354

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/tolidi/338354/نشست-تخصصی-حوزه-میراث-فرهنگی-ناملموس-مردم-شناسی-حفاظت-برگزار-می-شود

ایبنا
  https://www.ibna.ir