دبیر هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان به ایبنا خبر داد؛

کتاب «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» منتشر شد

در آستانه همایش تجلیل و نکوداشت از شخصیت اخلاقی و عرفانی حضرت آیت‌الله اسدالله جوادی با عنوان «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» منتشر شد.
کتاب «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» منتشر شد
حجت‌الاسلام و المسلمین حامد اهتمام در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) بیان کرد: آیت‌الله اسدالله جوادی از محله گورتان اصفهان است و در مدت چهل سال تحصیل بی‌وقفه توانست از محضر حدود 50 تن از اساتید حوزه‌های علمیه کسب فیض کند و به درجه اجتهاد برسد.
 
وی افزود: مسجد جامع گورتان، پایگاه اصلی این عالم دینی و شاهد ده‌ها سال خدمت آیت‌الله جوادی به مردم منطقه غرب اصفهان بوده است و دانشجویان و طلاب زیادی از تدریس استاد و عامه مردم از منبرهای ایشان در تمامی این سال‌ها بهره برده‌اند.
 
دبیر هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان با بیان این که آیت‌الله جوادی پدر دو شهید هستند، ادامه داد: هدف از برگزاری این همایش، تبيين الگوهاي موفق تبليغي براي بهره‌برداري ديگر مبلّغان از تجربيات و هدفمندی تبلیغ و تقویت روحیه جهادی تبلیغی در بین مبلغان برادر و خواهر است.
 
وی بیان کرد: عموم علاقه‌مندان می‌توانند در آستانه برگزاری همایش تجلیل و نکوداشت از شخصیت اخلاقی و عرفانی حضرت آیت‌الله اسدالله جوادی به عنوان «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» کتابی درباره زندگی و خاطرات ایشان را از نشانی اینترنتی m8r.ir/2211 دریافت نمایند.
 
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: همایش «هفتمین چهره ماندگار تبلیغی استان اصفهان» روز پنجشنبه ۱۳ بهمن سال جاری ساعت ۹ صبح، خیمه گلستان شهدا اصفهان برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۳۳۲۲۱۱
https://www.ibna.ir/vdcjv8etvuqet8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال