کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

یکشنبه نهم بهمن‌ماه؛

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان البرز سفر می‌کند

8 بهمن 1401 ساعت 8:00

در ادامه سفرهای استانی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کل این معاونت، استان البرز میزبان این هیات خواهد بود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، معاون امور فرهنگی و مدیران کل این معاونت یکشنبه ۹بهمن‌ماه راهی استان البرز می‌شوند. در این سفر یک‌روزه مدیران معاونت علاوه بر بازدید از مجموعه‌های تخصصی مرتبط با حوزه کاری خود و دیدار با فعالان، معاون امور فرهنگی را در انجام سایر برنامه‌ها همراهی خواهند کرد.
 
دیدار با خانواده شهدا، پیشکسوتان عرصه فرهنگی، نویسندگان و حضور در شورای اداری روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز همچنین دیدار با کارکنان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ازجمله برنامه‌های هیات فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان البرز است.
 
مدیرکل امور چاپ و نشر نیز که در این سفر معاون امور فرهنگی را همراهی خواهد کرد، ضمن بازدید از چند چاپخانه این استان با فعالان حوزه چاپ دیدار و نشست صمیمی خواهد داشت.
 
وی همچون سال گذشته که پس پایان جشنواره بیست و یکم چاپ از چاپخانه صادرکننده برتر محصولات چاپی در استان قزوین بازدید کرد، در این سفر به همراه یاسر احمدوند، از مجتمع چاپ و واحد تولیدی مواد اولیه مصرفی صنعت چاپ از گروه صنعتی «پاک مدیران آزاد» مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز که در بیست و دومین جشنواره ملی صنعت چاپ و نشر به‌عنوان صادرکننده برتر معرفی شد، بازدید خواهد داشت.


کد مطلب: 331883

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/tolidi/331883/معاون-امور-فرهنگی-وزیر-فرهنگ-ارشاد-اسلامی-استان-البرز-سفر-می-کند

ایبنا
  https://www.ibna.ir