با صدور حکمی از سوی دبیر کل نهاد صورت گرفت؛

توکلیان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم شد

مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با صدور حکمی ضمن تقدیر از سجاد عمرانی سرپرست سابق اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، مهدی توکلیان را به سرپرستی این اداره کل منصوب کرد.
توکلیان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در قم، طی حکمی از سوی مهدی رمضانی، دبیر‌کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مهدی توکلیان به‌عنوان سر پرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی قم منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد و سوابق جنابعالی، به موجب این ابلاغ به‌عنوان «سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان قم» تعیین می‌شوید.

لازم است از زحمات شما در مدت تصدی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و از جناب آقای سجاد عمرانی در مدت سرپرستی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم تشکر نماید.

بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همه مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آن‌هاست. انجام این وظیفه خطیر و دلپذیر، به‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است.

امید است در سایه توجهات ذات باری تعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی با مقامات استان، اعضای محترم انجمن‌ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.»

مهدی رمضانی - دبیرکل

یادآوری می‌شود پیش از این مهدی توکلیان مدیریت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه‌ها و سجاد عمرانی سرپرستی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قم را در کارنامه خود داشته‌اند.
گزارشگر
یونس عزیزی
کد مطلب : ۳۲۴۳۸۲
https://www.ibna.ir/vdcjoxet8uqe8tz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب