در آغاز برنامه‌های همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی؛

«پنل تجربه‌ها و ایده‌ها» در شیراز برگزار می‌شود

پنل تجربه‌ها و ایده‌های همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شود.
«پنل تجربه‌ها و ایده‌ها» در شیراز برگزار می‌شود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) در فارس، در آغاز برنامه‌های همایش بین‌المللی «طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی؛ ایده‌‌ها، الگوها و تجربه‌ها» پنل تجربه‌ها و ایده‌ها، از پنل‌های این همایش، با حضور لیلی سیفی، دبیر علمی همایش؛ محمدرضا قانع، رئیس انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی شاخه جنوب کشور و رئیس پنل و با سخنرانی «جوزفین اونوواکپور» از نیجریه، مصطفی آهنگر، محسن نجفی‌خواه، فائزه دلقندی، مریم احمدی‌نسب، مرضیه فلاح‌کردآبادی، سیده‌محدثه حسینی‌سرخ‌کلایی، آماندا حسنی، فاطمه توفیق، حسین مرادی‌مقدم و حسین روحانی‌صدر از ایران برگزار می‌شود.
 
این پنل سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از لینک skyroom.online/ch/farspl/farslib مهمان این برنامه باشند. این نشست از صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl، پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد www.iranpl.ir و صفحه اینستاگرام نهاد@iran.libraries به‌صورت زنده پخش خواهد شد.
 
به گزارش ایبنا؛ زمان برگزاری همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت در شهر شیراز خواهد بود که به‌منظور ارائه بهتر و استفاده حداکثری پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیات علمی و علاقه‌مندان، پنل تجربه‌ها و ایده‌ها، زودتر برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۳۲۱۱۶۶
https://www.ibna.ir/vdcg3q9w3ak9xq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب