همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزارشد:

رونمایی از کتاب «ننه زهرا و پسرش» در یزد

در مراسمی با حضور با حضور مدیرکل فرهنگ‌وارشاد اسلامی یزد از کتاب « ننه زهرا و پسرش» که پس از 30سال توسط انتشارات یاداشت نو تجدید چاپ شده‌است رونمایی شد.
رونمایی از کتاب «ننه زهرا و پسرش» در یزد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یزد، مراسم رونمایی از کتاب « ننه زهرا و پسرش» به عنوان یکی از برنامه‌های جنبی دومین نمایشگاه مجازی تهران با حضور مجید جوادیان‌زاده، مدیرکل فرهنگ‌وارشاد اسلامی یزد برگزار شد.

کتاب ننه زهرا و پسرش اثر مرحوم محمد تقی عسگری کامران و گردآورندگی اسماعیل شریف‌نژاد و ذبیح جلیلی با ویراستاری کاظم کشمیرشکن و مرضیه دهقان پس از 30سال توسط انتشارات یاداشت نو تجدید چاپ شد.

اسماعیل شریف‌نژاد در این مراسم گفت: این کتاب داستان‌های کوتاه محمدتقی کامران است که به صورت پاورقی در نشریه ندای یزد منتشر می‌شده و در همان زمان هم به صورت کتاب چاپ شده‌بود.

وی با بیان این که کتاب ننه زهرا و پسرش سی سال قبل توسط چاپخانه گل بهار به چاپ رسیده بیان کرد: نویسنده کتاب با اینکه دانشجوی رشته حقوق بود به دنبال روزنامه‌نگاری رفت و در اولین دوره آکادمیک روزنامه نگاری کشور که در دانشگاه تهران برگزار می‌شد، شرکت‌کرد و فارغ‌التحصیل شد.

این فعال فرهنگی و ادبی در یزد با بیان این که نشریه ندای یزد پس از چند دهه همچنان فعال است، بیان کرد: نشریه ندای یزد که منتشر کننده داستان‌های ننه زهرا و پسرش به شمار می‌رود، ارزش‌های قابل توجهی دارد و اسناد به جامانده  آن در حوزه یزدشناسی اهمیت فراوانی دارد.

کتاب «ننه زهرا و پسرش» مجموعه‌ای از داستان های کوتاه مرحوم محمد تقی عسگری کامران با مضامین اجتماعی و فرهنگی است که بیش از سی‌سال پیش در نشریه ندای یزد به صورت پاورقی منتشر شده‌اند.
کد مطلب : ۳۱۷۷۳۶
https://www.ibna.ir/vdcexf8xpjh8zfi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران