با مشارکت کتابخوانان 6 استان برگزار می‌شود؛

کتابخوانی خانوادگی در پایتخت کتاب ایران

نشست کتابخوان خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب با مشارکت خانواده‌های کتابخوان در 6 استان به میزبانی شهر شیراز پایتخت کتاب ایران برگزار می‌شود.
کتابخوانی خانوادگی در پایتخت کتاب ایران
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس، در ادامه برنامه‌های بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، نشست ملی کتابخوان خانوادگی روز سه شنبه 25 آبان ماه به میزبانی شهر شیراز پایتخت کتاب ایران و با مشارکت شش استان برگزار می‌شود.
 
در این رویداد شش خانواده کتابخوان از استان‌های اردبیل، هرمزگان، اصفهان، آذربایجان غربی، کردستان و فارس به ارائه و معرفی کتاب‌های خواندنی می‌پردازند و در پایان با داوری آثار ارائه شده، از بهترین خانواده کتابخوان تقدیر خواهد شد.
 
این نشست روز سه‌شنبه 25 آبان ماه 1400 ساعت 14 به صورت مجازی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از این پیوند https://www.skyroom.online/ch/researchpl/neshast مهمان نشست باشند.
 
یادآور می‌شود: بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، از ۲۴ آبان تا ۱ آذرماه سال جاری و عضویت رایگان، طرح بخشودگی جرائم و پویش اهدای کتاب، اهدای دانایی از مهم‌ترین برنامه‎های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در این هفته به منظور ارتباط هرچه بیشتر مردم با کتابخانه‌های عمومی است.
کد مطلب : ۳۱۳۸۹۶
https://www.ibna.ir/vdchwxnx-23nz6d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه مجازی کتاب استان آذربایجان غربی
بزرگداشت حافظ
تقدیر از مروجان کتابخوانی